NAŠE SLUŽBY

Montáž potrubných rozvodov vykurovania a zdravotechniky, montáž kanalizačných rozvodov, rekuperácie, plynoinštalácie a následný servis. Investor má pri rozhodovaní k dispozícii niekoľko spôsobov vykurovania. Každý vykurovací systém je vhodný do iných podmienok. Realizujeme rozvody kúrenia z kovu – (oceľ, meď, uhlíková oceľ, mosadz), z plastu, podlahové resp. stenové vykurovanie. Kovové potrubie má výhodu v odolnosti, nehorľavosti, odolnosti voči vyšším teplotám. 

Nevýhodou je jeho pracnejšia a zdĺhavejšia montáž. Plastové potrubie sú ľahšie, ohybnejšie, čo umožňuje ich rýchlejšiu montáž. Majú menšiu odolnosť voči vyšším teplotám. Medzi ďalšiu ich nevýhodu patrí vyššia dĺžková roztiažnosť a slabšia samonosnosť. Vyžadujú dodatočné podporné konštrukcie, s ktorými treba rátať pri obstarávacej cene. Používané materiály PE-Xc, PB, PPR alebo PP-RCT. Sú vhodné aj do styku s pitnou vodou.

Tepelné čerpadlá

Sme zmluvný partner SIEA, patríme medzi certifikované firmy pre dodávku a montáž tepelných čerpadiel.

Sme servisný partner slovenskej firmy ATTACK.

Zabezpečíme pre Vás tepelné čerpadlo výkonovo prispôsobené pre Vašu nehnuteľnosť.

Vybavíme pre Vás poukážku z projektu Zelená domácnostiam – podpora na inštaláciu malých zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie až do 3400 €.

Vykurovanie

Realizujeme 

– moderné vykurovacie systémy, šité na mieru podľa vašej predstavy.
– kompletné riešenie vnútorného rozvodu- …… , s napojením na automatizovaný systém riadenia vykurovacieho systému, aj so vzdialeným prístupom ovládania cez internet a Vaše mobilné zariadenie.

Zdravotechnika

Realizujeme

– kompletný vnútorný rozvod pitnej a úžitkovej vody, ako aj kanalizácie,
– vonkajší rozvod prívodu vody a kanalizácie
– montujeme podomietkové systémi pre závesné WC, sprchové kúty
– dokončovacie práce – osadenie sanity